KTO SOM

Ahojte,

volám sa Luboš a som zakladateľ PROTEIN NUTS.  Som tiež výživový poradca, fitness nadšenec a zdravej strave sa venujem dlhé roky.

Z vlastných skúseností viem, že kľúčom k dlhodobo udržateľnej dobrej životospráve je chutná a jednoduchá strava. Postupne som sa dopracoval k produktom čisto rastlinného pôvodu a to z dôvodov etických a taktiež aj kvôli vlastnej intolerancii na niektoré živočíšne produkty. Preto som vytvoril produkty PROTEIN NUTS.

Samozrejme, základom musí byť pestrá strava plná zeleniny. V dnešnej uponáhľanej dobe však príde každé uľahčenie vhod. PROTEIN NUTS sú nutrične vyváženou pochúťkou na každý deň, bez nutnosti prípravy. Stačí otvoriť 😊.

NAŠE HODNOTY

Udržateľnosť

Veľmi nás trápi aktuálna ekologická situácia a k náprave a udržateľnosti našej planéty chceme prispieť aj vlastnou činnosťou. Preto budú naše obaly vždy 100 % recyklovateľné. Suroviny pre výrobu našich produktov pochádzajú z overených zdrojov, kde máme istotu, že pri pestovaní boli použité šetrné postupy.

Kvalita

Náš cieľ je uľahčiť každodenný hodnotný život prostredníctvom kvalitných potravín. Aby každý mohol svoju drahocennú energiu venovať aktivitám, ktoré ho napĺňajú a času strávenému s ľuďmi, ktorých má rád. Nejdeme sa roztrhať kvôli tomu, aby bolo všetko BIO, i keď veľká časť surovín je. Ide nám hlavne o to, aby sme vedeli odkiaľ pochádzajú suroviny a či boli vypestované s ohľadom na prírodu a bez použitia zbytočných chemikálií.

Vďačnosť

Sme veľmi vďační za to, že môžeme vytvárať veci, ktoré nás napĺňajú a prinášajú úžitok aj veľkému množstvu iných ľudí.  Spokojnosť našich zákazníkov, ktorí nám toto umožňujú, je preto našou prioritou.