KTO SOM

Ahoj,

ja som Luboš, zakladateľ PROTEIN NUTS.  Som tiež výživový poradca, fitness nadšenec a zdravej strave  sa už venujem dlhé roky.  

S vlastných skúseností viem, že aby bola dobrá životospráva dlhodobo udržateľná, musí byť chutná a jednoduchá.  To bol aj hlavný dôvod pre vytvorenie produktov PROTEIN NUTS.   

PROTEIN NUTS produkty  ti dodajú nutrične vyváženú stravu a uľahčia ti každodenný život. Samozrejme, že základom musí byť pestrá strava plná zeleniny, ale v dnešnej uponáhľanej dobe príde každé uľahčenie vhod! 🙂

Postupne som sa dopracoval k produktom čisto rastlinného pôvodu a to z dôvodov etických a taktiež aj kvôli vlastnej intolerancii na niektoré živočíšne produkty. 

Ale s orieškovými maslami to nekončí. Pripravených mám kopec nových produktov, takže sa máš na čo tešiť!

NAŠE HODNOTY

Udržateľnosť

Veľmi nás trápi aktuálna ekologická situácia a chceme prispieť vlastnou činnosťou k náprave a udržatelnosti našej planéty. Preto budú naše obaly vždy plne recyklovateľné! Suroviny  pre výrobu našich produktov, pochádzajú z overených zdrojov, kde máme istotu že pri pestovaní boli použité šetrné postupy. 

Kvalita

Náš cieľ je uľahčiť každodenný hodnotný život prostredníctvom kvalitných potravín tak, aby každý mohol svoju drahocennú energiu venovať aktivitám, ktoré ho napĺňajú a času strávenému s ľuďmi, ktorých má rád. Nejdeme sa roztrhať kvôli tomu, aby bolo všetko BIO, i keď veľká časť surovín je. Ide nám hlavne o to, aby sme vedeli odkiaľ pochádzajú suroviny a či boli vypestované s ohľadom na prírodu a bez použitia zbytočných chemikálií.

Vďačnosť

Cítime veľkú vďačnosť za to, že môžeme vytvárať veci ktoré nás napĺňajú a prinášajú úžitok aj veľkému množstvu iných ľudí.  Spokojnosť našich zákazníkov, ktorí nám toto umožňujú, je preto našou prioritou. Preto sa u nás nenájde ani jeden prípad, kedy by sme odmietli vyriešiť akýkoľvek problém, ktorý majú naši zákazníci.