DODANIE A PLATBA

Dodanie

 

Pokiaľ si prajete odoslať objednávku do Českej Republiky, objednávajte prosím cez www.proteinnuts.cz

Naše maslá PROTEIN NUTS sa dajú objednať len ak sú skladom, preto všetky objednávky vybavujeme veľmi rýchlo.

 

Spôsoby dopravy

 

Kuriér Slovak parcel service: 3,90 € – Objednávky prijaté približne do 15:00 obdržíte už nasledujúci pracovný deň.

Express kuriér Bratislava (dodanie ešte v ten istý pracovný deň) : 3,90 € – Pre dodanie ešte v ten istý pracovný deň, je nutné spraviť objednávku do 11:00. Doručenie v poobedných hodinách od 12:00-18:00 v pracovné dni. Pokiaľ zvolíte dobierku, tak je možná len v hotovosti. Samozrejme, môžete zásielku uhradiť online kartou pri objednaní.

Zásielkovňa: 2,90 € – Doručenie zásielky na výdajne miesto v sieti Zásielkovňa. Tu si môžete prezrieť ich zoznam.Objednávky podané do 12:00 odosielame v ten istý deň.  Doba doručenia pre SR je 2 dni, BA a okolie 1 deň. 1 pokus o doručenie, na odbernom mieste po dobu 7-14 dní, možnosť požiadať o predĺženie uloženia až na 21 dní.

 

Doprava ZADARMO

 

Objednávky od 30 EUR majú dopravu ZADARMO!

 

Spôsoby platby

 

Online platba kartou: ZDARMA – Bezpečná platba vašou platobnou kartou.

V hotovosti pri prevzatí tovaru (dobierka): poplatok 1 EUR– Tovar zaplatíte v hotovosti kuriérovi pri doručení zásielky.

Vopred prevodom na náš účet: ZDARMA – Pokiaľ si zvolíte prevod na náš účet, objednávku odošleme až po prijatí platby. V závislosti od spracovania platieb v banke to môže trvať 1-3 pracovné dni. Platobné údaje obdržíte po vytvorení objednávky v konfirmačnej správe.